תרופה הביתה כדי לטהר את הדם

Detoxifying הדם בעצם פירושו להסיר חומר פסולת כי יכול להיות בדם כתוצאה של תהליכים ביולוגיים או ממחלה. חומרים טבעיים מסוימים, כולל עשבי תיבול, תרופות הומיאופתיות ותרופות העשויות מפריטי מכולת יומיומיים, יכולים לשמש בדרכים שונות כדי לעזור לטהר את הדם ולשפר את המערכת החיסונית. אם אתה משתמש עשבי תיבול, לזכור כי הם יכולים לייצר תופעות לוואי. התייעץ עם רופא הבריאות שלך לפני השימוש בכל צמחים לא מוכרים או מוצר טבעי כדי להבטיח שזה מתאים למצב שלך.

מיץ מן הלימון המשותף יכול לתרום לבריאות שלך על ידי עוזר לנקות את הדם שלך מערכת העיכול של פסולת וכימיקלים אחרים שעלולים להפריע לבריאות שלך. מיץ לימון הוא חומצה קלה שיכולה ליצור סביבה אלקליין בייצור בגוף שלך, לשנות את ה- pH שלך ולעזור לחסל toxins שונים, על פי “pH נס”. מכיוון שחומרי פסולת רבים, וירוסים ופתוגנים אחרים אינם מסוגלים לחיות בסביבה אלקליין, שתיית מיץ לימון טרי תורמת לחיזוק המערכת החיסונית ולסייע בהוצאת חומרים לא רצויים ממחזור הדם. לסחוט את המיץ של 1/2 לימון לתוך כוס מים חמים לשתות בבוקר לפני ארוחת הבוקר כל יום. אין למיקרוגל את המים, אלא לחמם אותו על התנור.

במידה דומה בפעולה לשתיית מיץ לימון, חומץ תפוחים ואפיה בשילוב סודה לשתייה, מסייע לשנות את ה- pH של הגוף ולהפחית את החומציות, כותב פליציה דרורי קלימאנט ב”איזון החומצה החומצית “, ומנקה את רקמות הדם והגוף של רעלנים מסוימים בתהליך . בפרט, תערובת של חומץ תפוחים תפוחים סודה לשתיה עשויה להסיר חומרי פסולת כמו חומצת שתן מן הדם, היא מוסיפה. חשוב לקבל את הפרופורציות הנכון לתערובת זו כדי ליצור pH כמעט מושלם של 7, הערות Kliment; כדי להפוך את התערובת, במקום 2 כפות. סיידר חומץ תפוחים כוס גבוהה עם 1/2 כפית. אבקת סודה לשתייה. אפשר לתערובת לעוף ולבעבע עד שהיא שטוחה. זה לוקח בערך שתי דקות. לאחר מכן להוסיף 8 עוז. של מים ושתייה מיד. מיץ לימון ניתן להשתמש במקום חומץ תפוחים תפוחים עבור תוצאות דומות. אף על פי שסודה לאפייה מנוטרלת בתערובת זו, מונעת ממנה להעלות את לחץ הדם, עדיין יש לדבר עם רופא הבריאות לפני נטילת המשקה אם יש לך לחץ דם גבוה.

אכינצאה הוא אחד מכמה עשבי תיבול הידועים ביכולת לשפר את המערכת החיסונית ולנקות את הדם, על פי המרכז הרפואי של אוניברסיטת מרילנד. UMMC מוסיף כי echinacea שימש במשך מאות שנים כדי לטפל בכל מיני זיהומים, כולל הרעלת דם. כיום זה שכיח יותר למצוא אכינצאה על המיטה של ​​אלה הסובלים הצטננות והשפעת, אולם, ההשפעות שלה זהים בכך שהוא עובד כדי לנקות את הדם של פתוגנים כדי לעזור לשחזר את בריאות טובה. אכינצאה זמין בתמציות אבקות ונוזל, אם כי, חלק מהמוצרים בשוק הם יעילים יותר מאחרים. קנה עשבי תיבול שלך בחנויות מכובד מן המותגים ידועים שבו יש תחלופה גבוהה. זה מבטיח לך תקבל את המוצרים החזקים ביותר, טריים.

Goldenseal הוא עוד עשב עתיק יליד צפון אמריקה, כי כבר בשימוש במשך מאות שנים לטיפול במחלות שונות וזיהומים, על פי UMMC. Goldenseal ידוע כמחזק מערכת החיסון ומטהר הדם, בעל תכונות מיקרוביאלית, אנטי-ויראליות ואנטי פטרייתיות, על פי “The Green Pharmacy Pharmacy Herbal Handbook”. Goldenseal נמצא לעיתים קרובות בטוניקות צמחים בשילוב עם עשבי תיבול אחרים וניתן להשתמש בו גם בכוחות עצמו כמו תה.הכנת תה צמחים מאבקת גולדנסאל היא הדרך הטובה ביותר לנצל את זה לניקוי הדם, שכן הוא חזק ביותר בצורה זו.גולדנסאל הוא מריר מאוד, אז אולי כדאי להמתיק את התה צמחים עם כמות קטנה של סטיביה או דבש.עשב זה עלול לגרום פריחה אצל אנשים רגישים או כאשר נחשף לאור השמש.בנוסף, זה עלול לגרום לגירוי של הריריות הריריות בגרון או בפה.אם כל התופעות הללו מתרחשות, להפסיק לקחת זה ליצור קשר עם המתרגל שלך.

מיץ לימון

חומץ תפוחים ואפיה סודה

אכינצאה

גולדנסאל