תרגיל להיפטר שומן פנים

עודף שומן סביב הפנים יכול לתת לך מראה כבד. תרגילים לחזק את הטון ואת שרירי הפנים ייתן לך מראה הדוק יותר, אבל למעשה לאבד שומן נוסף, תצטרך לאבד את השומן בגוף. אכילה של דיאטה כי היא נמוכה רווי fats ואת פעילות גופנית מדי יום יכול לעזור לך לשפוך עודף משקל ולתת לך פנים דקים באופן ניכר במהירות. יתרון נוסף של תרגילי פנים הוא המעלית הטבעית שאתה מקבל, נותן לך מראה צעיר יותר, מציין קרול Maggio, מחברם של “קרול Maggio: Facercise”.

יוגה פנים טוויסט

לעמוד עם הרגליים שלך לפצל לעמוד רגל ימין קדימה, לוחם תנוחה. רכן קדימה ומקם את מרפק שמאל על החלק החיצוני של הירך הימנית שלך. לחץ את הידיים שלך יחד, לייצב את פלג גוף עליון שלך לשקוע לתוך התנוחה.

הוק דג

הרם את הכתף הימנית לעבר התקרה ופתח את החזה. לאט לסובב את הראש להרים את התקרה, שמירה על הכתפיים שלך יישור הנכון. לחץ על עקב הגב לתוך הרצפה ליציבות.

פוקוס את מבטך על התקרה. לשאוף ולסובב את השפתיים שלך כלפי התקרה ככל שתוכל. להרגיש את הפנים שלך למתוח ימינה. החזק במשך שלושה עד חמישה סעיפים.

שחרר את טוויסט הפנים ולהביא את מבטך בחזרה למרכז. לשקוע עמוק יותר לתוך התנוחה אם אתה יכול, וחזור על טוויסט הפנים פעמיים עד שלוש פעמים.

הרפי את פלג הגוף העליון בחזרה למרכז, החזה על הירך הימנית. לאט לאט להאריך את העיקול קדימה ומשוך את הכתפיים כלפי מעלה לעבר התקרה לעמוד בתנוחה הלוחם. שחרור לוחם תנוח ופונה למרכז. חזור על התרגיל כולו בצד שמאל.

לשבת או לעמוד בנוחות עם הכתפיים שלך מן האוזניים. מניחים את הראש שלך יישור ניטרלי, פונה קדימה הסנטר שלך במקביל לרצפה. פקחו את העיניים והניחו את הפנים.

פתחו את הפה והניחו בעדינות את האצבע הימנית בזווית הפה בצד ימין, ואת האצבע השמאלית בפינת הפה בצד שמאל.

למתוח את הפה החוצה לאט עם האצבעות. בו זמנית לחץ את האצבעות עם הפה. להרגיש את הפה ואת שרירי הלחי לעסוק. החזק במשך 5-8 שניות.

שחרר את המתח מהפה ואת שרירי הלחי. שאפו וחזרו על התרגיל 10 עד 15 פעמים.