תרגול פסיכולוגיה

פסיכולוגים תרגיל לספק רשימה מגוונת של שירותים. איך הם רובדי מלאכה שלהם תלוי בתעשייה שבה הם עובדים. אחד הפונקציות העיקריות של תרגיל פסיכולוגיה עוסקת כיצד להניע ספורטאים ויחידים להשיג הכושר ואת מטרות התרגיל. תרגיל פסיכולוגיה עבודות ניתן למצוא את מקצוע הרפואה, חינוך, ספורט, וכן תוכניות כושר הצרכן.

פעילויות עבודה אופייניות

החובות של עבודה פסיכולוגיה תרגיל להשתנות עם התעשייה. למשל, עבודות הפסיכולוגיה בתחום החינוך עוסקות בעיקר בהוראת ילדים, בני נוער וספורטאים במכללות כדי להתמודד עם לחצים של תחרות הספורט. האיזון בין הצלחה מדעית להצלחה אתלטית הוא מסובך והפסיכולוגיה המימוש יכול לעזור להציע פתרונות לילדים בניהול זמן, מתח הגדרת המטרה. תרגיל פסיכולוגיה גם עוסקת כיצד להגדיר את היעדים הספורטיביים ולסייע לספורטאים צעירים להתחרות ולהשיג מטרות הכושר.בסה”כ, כל תרגיל פסיכולוגיה תפקידים להתמקד על המוטיבציה, הגדרת המטרה ופתרון בעיות טכניקות כדי לעזור ללקוח להשיג את התוצאה הרצויה. תהליך זה מושגת באמצעות שיפור מיומנויות מתכת או להתמקד, דימויים מוטיבציה, ייעוץ, ניהול חרדה וחינוך.

קריירה

עבודות בפסיכולוגיה תרגיל לחצות בתחומים שונים רבים, כולל הוראה במכללה, ייעוץ לשיפור ביצועים, פסיכולוגית בריאות והתעמלות ופסיכולוגית רפואת ספורט. תוכנית החלל של ארה”ב מעסיקה פסיכולוגים של תרגילים כדי לסייע באסטרונאוטים להתמודד עם הלחצים הפסיכולוגיים של טיסה בחלל ובנסיעות. זה גם אחד הדרישות המפורטות בחינוך להיות אסטרונאוט, על פי לאומי Aeronautics שטח המינהל. קריירות פופולריות אחרות בפסיכולוגיה תרגיל נמצאים ספורט מקצועי, רפואה, ריקוד, עסקים בתחומים שונים בתעשיית הכושר האישי פורחת.

הַשׂכָּלָה

תרגיל פסיכולוגיה היא תחת הקטגוריה רחבה יותר של ספורט רפואה. אתה יכול להמשיך תואר ראשון, ולאחר מכן לבחור לקבל תואר שני או דוקטור בפסיכולוגיה תרגיל. רמת התואר שלך תיקבע על ידי איזה אזור הקריירה תבחר. אם אתה מתכנן ללמד פסיכולוגיה ספורט או רוצה להיכנס למחקר, תואר מתקדם יותר הוא הכרחי. בתי ספר רבים ברחבי הארץ מציעים תארים בפסיכולוגיה תרגיל בתוך מחלקות לרפואה ספורט שלהם.

שכר

תרגיל פסיכולוגיה משרות יש טווח שכר מ 20,000 $ ל 200,000 $ בשנה, על פי אוניברסיטת איידהו. משכורת הפסיכולוג הממוצע היא 86,000 $, נכון לשנת 2010. טווחי השכר גם להשתנות באופן אזורי עם עלות המחיה. לדוגמה, פסיכולוגית תרגיל בניו יורק עושה 103,000 $, אבל באותה עמדה באילינוי משלם 63,000 $.

יתרונות וחסרונות

לשקול את היתרונות והחסרונות של רודף קריירה בפסיכולוגיה תרגיל יכול לעזור לך להחליט אם זה סוג של עבודה היא התאמה טובה האישיות שלך ואת מטרות הקריירה. בצד המקצועי הוא מגוון של לקוחות, קריירה מאתגרת עם חובות בו זמנית, מגוון של הכשרה חינוכית מחינוך גופני, פסיכולוגיה, ייעוץ, קינסיולוגיה, מדעי התנועה וביצוע אנושי, ואתה יכול לעבוד באופן עצמאי או לארגון. חסרונות של פסיכולוגיה תרגיל כוללים רקע חינוכי תובעני עם תפקידים רבים הדורשים תארים דוקטורט לעבודה קלינית וייעוץ פסיכולוגיה ספורט. תפקידים בתחום הספורטאי או האקדמי דורשים לפחות תואר שני. יש צורך בחינוך נוסף במדעי ההתמחות, ותפקידים רבים של פסיכולוגי ספורט מוגבלים למשרה חלקית.