תה צמחים עבור הצטננות ואלרגיות

הצטננות ואלרגיות הן הפרעות שונות לחלוטין, אבל יכול לייצר תסמינים דומים, כולל התעטשות, גודש הסינוסים, נזלת, גרון מגרדת כאב ראש סינוס. הצטננות נפוצה בדרכי הנשימה העליונות והיא תוצאה של חשיפה לאחד מ -200 נגיפים קרים שונים. אלרגיות הן תוצאה של המערכת החיסונית שלך מגיבים באופן חריג לחומרים מזיקים אחרת. תה צמחים, עשוי ממגוון עשבי תיבול, עשוי להציע הקלה מסוימת עבור הצטננות קלה או תסמיני אלרגיה. בדוק את הרופא אם התסמינים שלך נמשכים, ולשאול את הרופא אם תה צמחים בטוחים בשבילך.

תה צמחים לאלרגיות

כאשר אתה שואף, לבלוע או להיתקל בחומר שאליו אתה אלרגי, תגובת הגוף שלך היא לייצר היסטמין, אשר מפעילה גירוי, נפיחות, ריר מוגבר הייצור ואת התרחבות של כלי הדם. תה צמחים המכילים antihistamines טבעי עשוי להפחית תסמיני אלרגיה קלה. האנציקלופדיה “האנליזה של הרפואה האלטרנטיבית” מפרטת סרפד צורב, שורש ליקוריץ, כיפה סינית, ג’ינגקו, אכינצאה וקליפות עכויות כמו תה מועיל לטיפול באלרגיות.

תה צמחים עבור הצטננות

תה צמחים שעשויים להיות מועילים בטיפול בסימפטומים של הצטננות הם גם אנטי ויראלי או חשב כדי לעורר את המערכת החיסונית כדי לעזור להדוף את הנגיף הקר. צמחי מרפא אלה כוללים זנגביל, יערה, בוקיצה חלקלקה, אכינצאה, גולדנסאל, סרפד צורב, אסטרגלוס, זקן, אקליפטוס, עצמות ויארו, מדווחים על “האנציקלופדיה של הגול”.

הכנה

בצע את ההוראות על החבילה להכנת תה צמחים ולא שותים יותר מהסכום המרבי המוצע. “האנציקלופדיה סולם” מציע שיטה כללית להכנת תה צמחים – לשפוך 1 כוס מים רותחים מעל 1 עד 2 כפית. של עשב ו stipping במשך 5 עד 10 דקות לפני מתאמץ. כל עשב יש תכונות משלו ורמות פוטנציאליות רעילות, עם זאת, אז לדבר עם הרופא שלך לפני טיפול הצטננות או אלרגיה עם כל תה צמחים.

שיקולים

המזון והתרופות, ה- FDA, אינו מווסת את הייצור של תה צמחים, ולכן, אין לך ערובה כי כל תה הוא ללא חומרי הדברה או מזהמים אחרים. בעוד צמחי מרפא עשוי להיות מועיל בהפחתת כמה אלרגיה או סימפטומים קרים, הם עלולים גם לגרום לתופעות לוואי. צמחי מרפא לא יכול להחליף ייעוץ רפואי מקצועי, כך להשתמש תה צמחים תחת פיקוחו של הרופא שלך.