תה צמחים זה גורם לך להרגיש מלא & לא רעב

עודף משקל יש סיבות רבות, כולל מצבים בריאותיים כרוניים הדורשים טיפול תרופתי מרשם. איבוד רק 5% עד 10% מהמשקל שלך יכול לשפר את לחץ הדם, רמות הסוכר בדם וכולסטרול ולהפחית את הסיכון לסוכרת, מחלות לב ואפילו אוסטאוארתריטיס. סוגים מסוימים של תה צמחים לכאורה לעזור לך לשמור על המשקל על ידי גורם לך להרגיש מלא ומדכא תיאבון תיאבון בריא. אין עדויות קליניות נאותות שהן עובדות.

Hoodia כדי לדכא התיאבון

כמה תה צמחים מומלץ לירידה במשקל, כי טוענים טוענים שהם מסייעים להפחית את כאבי הרעב ואכילת יתר על ידי איזון רמות הסוכר בדם. המרכז הארצי לרפואה משלימה ורפואה אלטרנטיבית מציין כי העשב hoodia, אשר ניתן לבשל כדי להכין תה, שימש היסטורית וממשיך לשמש מדכא תיאבון. עם זאת, יש צורך במחקרים קליניים כדי לקבוע כיצד היא פועלת או האם יש לה השפעה כלשהי על הירידה במשקל.

תה צמחים אחרים עבור הרזיה

ניו יורק Langone המרכז הרפואי מציין כי תה צמחים אחרים הם גם touted עבור הרזיה שלהם תופעות. אבל הסיבות שהם יכולים לעזור להפחית את הרעב ואת הסיוע לירידה במשקל עדיין לא ברור. עשבי תיבול אלה כוללים אשחר, chickweed, שומר, זנגביל, גינקו, gotu קולה, עוזרד, שוש, גדילן, פטרוזיליה ויוקה. למרות שרוב תה צמחים אינם מכילים קפאין, הם יכולים להיות אפקטים חזקים אחרים, להתייעץ עם הרופא שלך לפני שתנסה כל סוג של תרופה צמחית לירידה במשקל.