שעועית ירוקה בגריל עם שמן זית

רותחים היא השיטה הנפוצה של בישול שעועית ירוקה אבל הגריל הוא גם אפשרות עבור הירקות הירוקים. חבילת נייר שומרת את השעועית הירוקה הכילה כך שהם לא לחמוק דרך באח אל תוך הגחלים. רדיד גם עוזר ליצור קיטור לבשל את השעועית הירוקה. צלייה הארוחה כולה שומר על הבית שלך מגניב במהלך חודשי הקיץ על ידי ביטול הצורך התנור.

שעועית ירוקה טריים העבודה הטובה ביותר עבור צליה. אתה צריך על 1 £ של שעועית עבור שש מנות. המנה גם צריך 2 כפית. של שמן זית. אתה יכול להוסיף ירקות נוספים על שעועית ירוקה עבור טעם יותר ערך תזונתי. בצל קצוץ, ג’ליאפס פרוס או פטריות פרוסות לעבוד היטב. רטבים או מיצים הם דרך נוספת להוסיף טעם. נסה מיץ לימון, רוטב סויה או חומץ בלסמי. מוסיפים תבלינים יבשים כמו פלפל אדום כתוש, אבקת שום, מלח ופלפל כדי לעגל את הטעם. אתה גם צריך רדיד אלומיניום כדי ליצור את החבילה.

לשטוף את השעועית על ידי הצבת אותם מסננת מים קרים זורמים על הירקות. הצמד את קצה גזע של שעועית ירוקה, אשר קשה ולא נעים לאכול. אתה יכול גם להצמיד את קצה התחתון של השעועית אם אתה רוצה. שוטפים וקוצצים ירקות אחרים הנכנסים לתערובת, מניחים את כל הירקות בקערה גדולה. יוצקים בשמן הזית ובכל נוזלים אחרים בהם אתם משתמשים כדי לטעום את השעועית. מפזרים על התבלינים היבשים ומערבבים את התערובת כולה על מנת להפיץ את החומרים באופן אחיד.

שכבה כפולה כפולה של רדיד אלומיניום יוצרת את מנות הצלייה עבור שעועית ירוקה. לקבלת מהר יותר, אפילו יותר בישול, לחלק את שעועית בין שני שקיות נייר נפרדים. בערך 18 אינץ ‘מרובע עבור כל חצי של שעועית עובד טוב. מגלפים את השעועית ואת מרכיבים אחרים על ריבוע נייר. רול בצדדים מנוגדים של רדיד יחד לאטום את השעועית. לעטוף את שני הקצוות האחרים על ידי לחיצה וסחיטה רדיד.

מנות הסוכר של שעועית ללכת ישירות על הסורג גריל. סגור את מכסה הגריל כמו שעועית לבשל את התוצאות הטובות ביותר. שעועית ייקח בערך 20 דקות לבשל במכרז. סובבים את השעועית הירוקה פעם בחצי הדרך מבעד לזמן הגריל, כך שהם מבשלים באופן שווה. מבחן שעועית ירוקה אחת כדי לוודא שהיא רכה. שעונים עבור אדים בורח כאשר אתה פותח את החבילה לסכל. יוצקים את שעועית ירוקה בגריל לתוך מנה להרתיח כשהם עושים.

רכיבים

הכנה

ביצוע מנות

צְלִיָה