שמונה חודשים בהריון והתינוק לא מפסיק לזוז

במהלך השליש השני שלך, אלה flutters הראשון של התנועה של התינוק שלך היו מיוחדים. הם יצרו קשר בינך לבין תינוקך, וזו היתה דרכה לומר לך שהיא בסדר שם. עכשיו, בהיריון של שמונה חודשים, אתה רגיל לתנועה ואולי אפילו למצוא כמה תנועות לא נוח כמו התינוק ממשיך לגדול. תנועת העובר הרגילה היא נורמלית כאשר התינוק מתקרב מועד הפגישה שלה.

יתרונות

תנועה עוברית מתמדת במהלך החודש השמיני להריון יש יתרונות. במהלך כל ביקור מיילד, הרופא שלך ישאל אותך אם חלה ירידה בתנועת העובר, אשר יכול להיות סימן של מצוקה. מכיוון שאתה מרגיש את התינוק שלך לזוז כל הזמן, אתה יודע שהיא עושה טוב שם, ממשיך לגדול ולשגשג. לכן, תנועה מתמדת יכולה לתת לך קצת הקלה אם אתה מודאג לגבי הקטן שלך של רווחה.

מַרגִישׁ

בשלב זה של ההריון, אלה תנועות מרפרף הראשון הוחלפו בעיטות, אגרופים ולחמניות כי אתה לא יכול לפספס. במקרים מסוימים, התנועה עלולה אפילו להיות לא נוח. התינוק שלך צומח מחוץ לבית שלה ברחם, כך שתנועותיה יהיו בולטות יותר. רק לנשום דרך כל תנועות לא נוח יודע שיש לך רק עוד כמה שבועות עד שהיא תהיה בזרועותיך.

לוח זמנים

אף על פי שהתינוק שלך זז באופן קבוע, ייתכן שתוכל להצביע על לוח הזמנים שלה עד עכשיו. חלק מהתינוקות נעים בתדירות גבוהה יותר בשעות הבוקר, בעוד שאחרים נמצאים בתנועת לילה. אתה לא יכול להבחין כל התנועות שלה במהלך היום, כאשר אתה פעיל ואת דעתך על דברים אחרים. כאשר אתה ישן – או מנסה לישון – בלילה, אתה שם לב כל בעיטה, ג ‘ינג ו אגרוף, אשר עלול לגרום לך לחשוב שהיא כל הזמן זז.

דאגות

בעוד התנועה הרגילה במהלך ההריון שלך הוא לא חשש, שינוי פתאומי בתנועות התינוק שלך הוא אחד. אם אתה מבחין כי התינוק שלך לא זז כמו בקביעות כפי שאתה רגיל, פנה OB שלך או מיילדת מיד. התינוק שלך יכול להיות רק יום עצלן, אבל עדיף להיות בטוח מאשר להצטער. הספק שלך יכול לבדוק את קצב הלב של התינוק או לצפות בה באמצעות אולטרסאונד כדי לוודא שאין בעיות.