שום כמוסות עבור קיכלי נרתיקי

קנדידה אלביקנס היא הפטרייה שגורמת לקן הנרתיק, שהוא מונח נוסף לזיהום שמרים בנרתיק. תראש הוא זיהום שמרים שיכולים להתרחש בחלקים שונים של הגוף. נוכחותם של כמויות קטנות של קנדידה אלביקנים בנרתיק היא נורמלית, אבל זיהום שמרים, או קיכלי נרתיקי, נובע מן הגידול של הפטרייה. זיהומים שמרים להתרחש כמעט 75 אחוזים של נשים. תרופות אנטי פטרייתיות הן הטיפול הרגיל עבור קיכלי הנרתיק. השימוש בקפסולות השום לטיפול במצב נחשב לטיפול אלטרנטיבי או משלים, אך המדע תומך בשימוש בשום כסוכן אנטי-פטרייתי.

ת’ראש נרתיקי

קיכלי הנרתיק משפיע על הנרתיק ועל הפות. הסימפטומים כוללים גירוד ושריפה, אדמומיות, נפיחות של הפות והנרתיק, פריחה בנרתיק, כאבים בזמן השתנה או סקס, פריקה עבה לבן. אישה יכולה להיות כל או רק כמה תסמינים. הרופאים מבצעים בדיקה ובדיקות כדי לאבחן את קיכלי הנרתיק. הסיבות הרגילות של קרום הנרתיק הן מתח, מחלה, וסת, הריון, HIV / איידס וסיבוכים של מחלות כגון סוכרת. תרופות מסוימות, כגון אנטיביוטיקה וסטרואידים, יכולים גם לגרום לקן בנרתיק. דיאטה לא בריאה, כמו כמויות גדולות של סוכר, עלולה לגרום גם להקנה בנרתיק. בגדים ותחתונים צפופים, שטיפה וריח, מוצרי נשית ומוצרי אמבטיה יכולים להגביר את הסיכון להתפתחות זיהום שמרים, על פי WomensHealth.gov.

השום של אנטימיקרוביאל נכסים

חוקרים בחנו את תכונות האנטי פטריות והמיקרוביאליות של השום במשך שנים. מחקרים שנעשו לאחרונה התמקדו בהשפעת השום על הפטרייה שגורמת לקערת הנרתיק – קנדידה אלביקנים. מחקר שנערך על ידי Katey Lemar, et al, ופורסם ב PubMed Central בשנת 2009, הגיע למסקנה כי שום הורג ומעכב את הצמיחה של albicans קנדידה. המחקר אישר את “המאפיינים האנטי-סרטניים המשמעותיים של השום שדווחו במחקר שנערך בשנת 2002 על ידי Lemar וזיהה את allicin כמרכיב השום עם התכונות החריפות ביותר של מיקרוביאלית. המחקר הסיק כי תמציות של מרכיבי השום יעילים יותר נגד הזיהום מאשר שיני שום או צורות אחרות של הצמח.

שום כמוסות

כמוסות שום עשוי להכיל אבקה, שמן או תמציות אחרות של הצמח השום. כמוסות שום המכילות אליצין, הרכיב של השום המזוהה הכי יעיל נגד פטריות שמרים, זמינים לשימוש אוראלי או לשימוש כמו נרתיק נרתיק. כמה נשים, לעומת זאת, מעדיפים להשתמש שיני שום טרי לטיפול קיכלי נרתיקי. הטיפול ציפורן דורש תפירה מחרוזת דרך חצי של שיני שום קלופות והחדרת אותו הנרתיק לפני השינה. מחרוזת משמש כדי להסיר את השום בבוקר.

אמצעי זהירות

שוחח עם הרופא שלך לפני השימוש בשום כמוסות, או שום בצורות אחרות, כדי לטפל זיהום בנרתיק. רוב המבוגרים יכולים להשתמש בבטחה בשום, על פי המכונים הלאומיים לבריאות. עם זאת, שום יש כמה תופעות לוואי ואינטראקציות הדורשות זהירות. תופעות הלוואי עשויות להיות שונות עם צורות שונות של שום. שום גלם סביר יותר לגרום לריח הגוף, תגובות אלרגיות צרבת. השום גם מעשים כמו מדלל דם ועשויים להפריע HIV ותרופות אחרות.