קרם לחות עבור עור יבש מאוד

עור יבש במיוחד צריך תשומת לב, אבל זה דורש אפילו יותר אם זה על הפנים שלך. עור הפנים שלך עדין יותר ופגיע יותר כי הוא העור החשוף ביותר על הגוף שלך. כמו כן, אתה רוצה להרגיש בטוח ומושך עם עור בריא, hydrated. באמצעות קרם לחות מתאים במיוחד לעור יבש שלך חשוב במיוחד כאשר מול חודשי החורף. למד לתת את הפנים שלך טיפול זה צריך.

חומרים עבור עור יבש הסיוע

דרמטולוגים מסכימים כי ישנם מספר מרכיבים מרכזיים לחות הפנים לטיפול בעור יבש מאוד. אתה יכול לטפל בעור יבש מאוד שלך עם מערכת טיפול סקינקרה המשלבת אלה החומרים לחות. שקול לא רק moisturizers אבל cleansers, מסכות וטונרים הכוללים שיבולת שועל, נוגדי חמצון, לנולין, אלוורה ושמנים כמו זית או לבנדר. לחות המכילות ויטמינים E ו- A הם גם סוכני לחות מעולה.

קרם לחות יומי

שימוש טוב קרם לחות היומי שלך לעור יבש שלך חשוב מאוד לשמירה על העור hydrated. בצע את ההוראות, באמצעות עודף לא יפתור את הבעיה בעור יבש עלול לגרום לגירוי או מראה שמנוני. אם העור יבש מאוד, הוא עשוי גם להיות רגיש, לבחור moisturizers hypoallergenic כדי להגן מפני תגובות אלרגיות אפשריות. אם כי בדרך כלל קרמים קרמים מומלץ, שמנים ומשחות עשוי לספק הידרציה אינטנסיבית יותר.

טיפול פנים לחות

כדי לתת לעור יבש מאוד דחיפה, אתה יכול לשקול בבית או ספא hydrating טיפולים. טיפולים בבית כוללים בדרך כלל את השימוש במסכה שבועית. טיפולי ספא לעיתים קרובות כרוכים בטיפולי הידרציה נרחבים יותר, ואסתטיאן עשוי להמליץ ​​גם על טיפול בבית. טיפולים בבית או בספא אינם תיקון מהיר, אך שימוש עקבי עשוי לסייע בהפיכת גמישות העור הטבעית לשמירה על איזון ה- pH, שתיהן מסייעות בהתאוששות העור היבש.

פנים קוי מוצרים קווים

ישנם רבים moisturizers פנים משווקים לבחירה להקלה על עור יבש. Wild Rose Cream מאת ולדה, טוען לחדש את הגמישות לעור יבש. Avalon, Aveda וד”ר Hauschka לפרסם קווי מוצרים טבעיים עבור הפנים היבשות שלך. ד”ר האושקה ו Aveda גם להפוך מערכות טיפוח העור המשמשים ספא על ידי אסתטיקה מורשה. שער הטבע, Aveeno ו לנשק את הפנים שלי הם גם חברות ידועות המציעות moisturizers פנים עם מרכיבים טבעיים כדי לעזור להקל על העור היבש שלך.

מעבר לחות פנים

בנוסף קרם פנים יעיל משטר טיפוח העור, לשקול שינויים אחרים באורח החיים היומי להתייחס לעור יבש. שקול לשפר את הדיאטה לטיפול בעור יבש מאוד, ולהוסיף נוגדי חמצון לטיפול בעור שלך מבפנים החוצה. הישאר היטב hydrated על ידי שתיית הרבה מים, כמו גם. ללבוש קרם הגנה על הפנים שלך כל השנה, ולא לעשן או לשתות משקאות אלכוהוליים עודף.