עשבי תיבול כדי לכווץ פוליפים המעי הגס

סרטן המעי הגס עלול להתרחש אצל אנשים עם פוליפים המעי הגס, מצב שעלול להוביל לסרטן. כדי לאבחן סרטן המעי הגס, הרופא שלך עשוי להמליץ ​​על קולונוסקופיה, הליך זה לוקח מבט לתוך המעי הגס ומאפשר גסטרואנטרולוג להסיר פוליפים המעי הגס אם קיים בזמן שאתה תחת הרדמה כללית. רוב gastroenterologists ממליצים על שגרת consonsopy לאחר גיל 50, קודם לכן, אם יש לך היסטוריה משפחתית של סרטן המעי הגס או הם סימפטומטיים. אנשים רבים בוחרים צמחי מרפא כדי לכווץ פוליפים המעי הגס במקום טיפול קונבנציונלי. עם זאת, בטיחות של עשבי תיבול ויעילות אינם מוכחים מדעית. בדוק עם הרופא שלך לפני לקיחת עשבי תיבול.

שׁוּם

בשל תכונות נוגדות החמצון שלו, שום עשוי להיות טיפול משלים מועיל בחולים עם סרטן המעי הגס. פיטוכימיקלים מזוהמים ב שום כוללים אליצין ו אליצין הנגזרות תרכובות אורגנו גופרית כגון דיספליד diallyl יכול להיות בעל תכונות רבות עוצמה בהפחתת פוליפים המעי הגס על ידי חסימת חומרים מזינים כגון גלוקוז וחמצן, על פי סטיבן Fulder, מחבר הספר “השום: הטבע של עוצמה מְרַפֵּא.”

תה ירוק

תה ירוק מגיע מן העלים של צמח קמליה sinensis. יש לו השפעה מעכבת על תאים סרטניים במעי הגס האנושי, אומר בטיחות צמחים. עם זאת, ניסויים קליניים נדרשים כדי לקבוע יעילות אמיתית. מחקרים מראים כי epigallocatechin-3-gallate, מרכיב פעיל של תה ירוק, מנטרל אנזימים המסייעים בצמיחה של פוליפים המעי הגס. כדי לקצור תועלת זו, עליך לשתות לפחות 5 כוסות תה ירוק כל יום.

צמח פשתן

צמח פשתן הוא חבר של משפחת Linaceae, עם השם המדעי Linum usitatissimum. הזרעים משמשים תרופה. המאפיינים האנטי מסרטנים של זרעי פשתן מיוחסים לריכוזים הגבוהים של חומצה אלפא-לינולנית, חומצת שומן אומגה -3, המופיעה כמגינה מפני סרטן המעי הגס, על פי אוניברסיטת דרום דקוטה.

שיקולים

צמחי מרפא עשויים לעזור לכווץ פוליפים המעי הגס, עם זאת, הם לא נועדו להחליף טיפולים סרטניים קונבנציונליים. בנוסף, עשבי תיבול עשוי להפחית את היעילות של כמה תרופות נגד סרטן. אם יש לך סרטן, אתה לא צריך להשתמש עשבי תיבול מבלי לדבר תחילה עם הרופא שלך.