עושה תרגיל לעשות סימני מתיחה ללכת משם?

פעילות גופנית יש הרבה יתרונות על בריאות העור שלך, אבל ביטול סימני מתיחה הוא לא אחד מהם. סימני מתיחה מורכבים מרקמת צלקת ויכולים לכסות חלק גדול של עור. אנשים רבים לפתח אלה באזורים בהם עלייה במשקל היא נפוצה, כגון הירכיים, הירכיים, הישבן, הבטן ואת הזרועות. סימני מתיחה עדיין ניתן לטפל להפחית ואף לבטל את המראה שלהם, אבל לצערי התרגיל אין השפעה חיובית.

סימני מתיחה להתרחש כאשר מסת הגוף מתחת לעור מתרחבת במהירות או מתכווצת. העור הוא להתאמה והוא יכול למתוח או להגביל כדי לענות על הצרכים של הגוף, אבל לפעמים שינויים מסת הגוף להתרחש כל כך מהר העור אינו מסוגל לעמוד בקצב. זה מוביל למתוח של העור שפוגע בו ומוביל לצמיחת רקמת צלקת – במקרה של מסת גוף מתרחבת – או עור שהופך ספוג וחסר תועלת כאשר שומן הגוף והשרירים פוחתים במהירות. ניתוחים, עלייה במשקל מופרז ו דיאטה קיצוניים הן סיבות נפוצות למתוח סימני להתרחש.

למרבה הצער, התרגיל אינו מוכר על ידי מומחים רפואיים כשיטה לטיפול סימני מתיחה. פעילות גופנית יכולה לעזור לבצע שינויים במסת הגוף, בין אם היא מגדילה את מסת השריר כדי למלא עור רופף או שריפת שומן כדי לרסן את ההשפעות של מתיחה מהגוף רווח המוני. במובן זה, פעילות גופנית יכולה לשמש להאט את השפעת סימני המתיחה, אך כל סימני מתיחה שכבר קיימים לא יושפעו מפעילות גופנית.

גורמים רבים נכנסים הסיכויים שלך לפתח סימני מתיחה. לשתות מים באופן קבוע כדי לספק ויטמינים ומינרלים לגוף כדי לשמור על העור אלסטי להתאמה. ייתכן גם רוצה לחות את העור מדי יום אם אתה חושב שאתה בסיכון לפתח סימני מתיחה. על פי MedicalNewsToday.com, פעילות גופנית סדירה יכולה לסייע לווסת את משקל הגוף ולמנוע רווחים או הפסדים מוגזמים במסת הגוף. זה יכול להפחית את הסיכוי שלך לפתח סימני מתיחה.

אמנם זה לא יכול לטפל סימני מתיחה, פעילות גופנית יכולה למעשה לתרום את הצמיחה של סימני מתיחה אם אתה מאבד מסת הגוף במהירות. ברוב המקרים, פעילות גופנית תורמת לבעיה זו כאשר אדם הוא התרסקות דיאטה בקצב בריא גם בעת פעילות גופנית לאורך כל היום. בנוסף על הקלות על ההגבלות התזונתיים שלך, הפחתת או אפילו לעצור את התרגיל הרגיל שלך יכול לעזור לך למזער את הפיתוח של סימני מתיחה על הגוף.

למתוח מארק סיבה

תרגיל לטיפול

מְנִיעָה

שיקולים