עושה עבודה?

Enzyte הוא תוסף תזונה בטענה לספק שיפור זכר טבעי. שילוב של טסטוסטרון- boosters, מבשרי תחמוצת החנקן ו aphrodisiacs טבעי, טוען Enzyte לתת למשתמשים “חזק יותר, חזק יותר, זקפות”. זה “מוסף # 1 בעולם לשיפור הזכר הטבעי” מציע זרימת משופרת, ביצועים פיזיים משופרים והגדילה את כושר גופני. האם החומרים אנזיטה למעשה לספק את מה שהחברה טוענת?

שיפור זכר

“שיפור הגבר” הוא משהו של הכללה. האם זה אומר להגדיל את גודל הפין או רק שיפור הזקפות? או האם שיפור הגבר מתייחס באמת להגדלת התשוקה, הליבידו, הביצועים והכוח? גודל הפין הוא קבוע מראש ותלוי בגודל של cvernus cavernosa ו corpus spongiosa, כמו גם את כמות זרימת הדם נמסר למלא אותם. ליבידו היא מטריצה ​​מורכבת של גורמים רבים הקשורים במחזור, תחמוצת החנקן, הורמונים, גורמים פסיכולוגיים ובריאות כללית.

גורמים הורמונליים

טסטוסטרון הוא הורמון אנדרוגן או זכר חיוני לתפקוד המיני המיטבי. כמה מרכיבים ב Enzyte נועדו להגדיל את ייצור הטסטוסטרון. שריר טריבולוס, עשב, נעשה שימוש על ידי רבים כדי להגדיל את ההורמון lutenizing, שהוא שליח כי מגרה את הייצור של הטסטוסטרון באשכים. Avena sativa או תמצית קש שיבולת שועל עוד ליבידו משפר אמר להגדיל את הטסטוסטרון. ליקויים אבץ נקשרו עם טסטוסטרון נמוך וספירת הזרע.

גורמי השאלה

תחמוצת החנקן (NO) הוא גז חשוב המווסת את זרימת הדם ואת זרימת הדם בגוף שלנו. זו גם אחת הסיבות לכך שהפין נעשה זקוף. Enzyte מכיל מרכיבים שעשויים להגדיל את הייצור של NO בגוף. חומצת האמינו L-arginine, הנמצאת ב- Enzyte, היא מבשר ישיר ל- NO. ארגינין יכול לעוות כלי דם, להרגיע אותם ולאפשר זרימת דם נוספת. מיץ עשב מיובש או תמצית epimedium הוא צמח מסורתי המשמש לתמיכה זיקפה. הכימיקל בו, Icariin, גם עוזר עם NO הייצור. ניאצין (ויטמין B3) הוא vasodilator טבעי, נלקח כדי לקדם במחזור בריא. קליפת האורן לחלץ או pycnogenol עשוי לעזור על ידי הפחתת מתח חמצוני.

אפרודיזיאקים מסורתיים

Aphrodisiacs הם תופעה שכיחה ברחבי העולם. תרופות מסורתיות רבות יש תמיכה מדעית קטנה. עם זאת, דיווחים אנקדוטליים מצביעים על כך גברים מסוימים רואים הטבות להמשיך להשתמש aphrodisiacs טבעי. אנזיטה מכילה פנאקס או ג’ינסנג אדום קוריאני, ג’ינגקו בילובה, מאקה, מוירה פואמה, ראה דקלון ואבקת פרחים שוודית. למרות העדר ראיות או הבנה של אמצעי שיפור זכר, רבים נשבע על ידי עשבי תיבול אלה.

סיכום

המרכיבים ב Enzyte דומים רבים נוסחאות שיפור זכר. תיאורטית, הם יכולים לשפר גורמים מסוימים של ביצועים מיניים גבריים. האם הם עובדים? ד”ר קנת גולדברג, מנהל המרכז הרפואי לבריאות הנפש באוניברסיטת ביילור, אומר כי “אין זה הגיוני מבחינה רפואית, אין דרך להגדיל את זרימת הדם לפין, כפי שטוען אנזיט לעשות, יגדיל את גודלו”. לחוסר מחקר מדעי אמיתי על אנזיטה, עדיף לנסות על בסיס ניסוי וטעייה, נסו אותו וראו אם אתם מבחינים בכל אחד מהיתרונות שהמוצר טוען לספק, כדאי לציין כי ברקלי פרימיום נוטריסוטיקלס , יצרנית Enzyte, תובעת על סירוב לכאורה ללכת על ערבויות שלה.