עור אדום יבש על שק האשכים

עור יבש, אדום על כיס האשכים הוא בעיה שכיחה למדי, וזה לא משהו להיות מודאג שכן כולם חווים את זה בשלב זה או אחר. מאז אזור Scrotal מספק תנאים אופטימליים לצמיחה חיידקי ו פטרייתי, רוב הבעיות על עור יבש, אדום על שק האשכים ניתן לפתור עם אנטי פטרייתי או אנטי בקטריאלי קרמים היגיינה אישית טובה. עם זאת, תנאים אחרים שעלולים לגרום לתסמינים אלה הם אקזמה ופסוריאזיס.

גורם ל

רוב המקרים של עור יבש, אדום על שק האשכים להתרחש במהלך חודשי הקיץ מאז התנאים הם אופטימליים לצמיחה בקטריאלית בגלל הזעה מוגזמת. זה יכול להחמיר אם אתה לובש בגדים סינתטיים שאינם מאפשרים חמצן להגיע שק האשכים. במקרים אחרים, היגיינה לקויה עשויה להיות הסיבה.

תסמינים

התסמינים כוללים שק האשכים יבש, לפעמים מגרדת. גירוד עלול להחריף את האדמומיות והגירוי באזור. זה יכול גם להוביל חתכים בעור, אשר עשוי להיות נגוע. גירוד עלול גם להפיץ את הבעיה לאזורים אחרים של הגוף.

מְנִיעָה

אחת הדרכים הפשוטות ביותר למנוע עור יבש, מגרד או אדום על שק האשכים היא לתרגל היגיינה אישית טובה. זכור כי חיידקים ופטריות לשגשג בתנאים שבהם האזור הפגוע לא מקבל שום חמצן נשאר אטום. לבוש בגדי כותנה היא הדרך הטובה ביותר למנוע זיהומים כאלה. גם להתקלח כל יום ולנקות את שק האשכים עם סבון עדין ומים חמים. ודא כי אתה יבש את זה לגמרי לפני שמתלבשת. אין ללבוש תחתונים כי הוא הדוק שכן זה יכול להפריע אספקת החמצן.

יַחַס

NetDoctor ו- Itchy-Itchy.com ממליצים על טיפולים אקטואליים לעור יבש, אדום על כיס האשכים. אלה אנטי פטרייתי או אנטי בקטריאלי creams ניתן לרכוש מעל הדלפק עם זאת, אם המצב שלך לא משתפר עם משחות אלה, עליך להתייעץ עם רופא. כמו כן, בתנאים כגון אקזמה, קרמים כאלה עשויים לא לטפל בבעיה.

בעיות כרוניות

אנשים הסובלים זיהומים פטרייתיים כרוניים עשויים לקחת טיפולים על בסיס קבוע. עם זאת, הסיבה הבסיסית של זיהום כרוני יכול להיות מערכת החיסון המסכן הנובע מתנאים כגון סוכרת. שוחח עם הרופא שלך להסביר את ההיסטוריה הרפואית שלך אם אתה כבר חווה עור יבש, אדום על שק האשכים שלך במשך תקופה ארוכה של זמן.