משקאות אנרגיה ללא סירופ תירס גבוה פרוקטוז

משקאות אנרגיה הם משקה פופולרי, המספק סטודנטים, עובדי משמרות לילה והורים עסוקים עם דחיפה הדרושה. המרכיבים שלהם כוללים בדרך כלל קפאין וכמה סוג של ממתיק. ממתיק זה הוא לעתים קרובות סירופ תירס גבוהה פרוקטוז. יש מחלוקת לגבי בטיחות של סירופ תירס גבוהה פרוקטוז. אתה יכול למצוא זנים שאין להם שום סירופ תירס גבוהה פרוקטוז אם אתה מנסה למנוע את זה.

גורו

גורו משקה ושות ‘של ניו יורק מציעה שורה של משקאות אנרגיה אורגנית. הם ממותקים עם מיץ קנה סוכר טהור ואינם מכילים חומרים משמרים, קפאין מלאכותי, ויטמינים מלאכותיים או טאורין. גורו מציעה גם גרסה אור עם stevia, ממתיק טבעי. הזנים כוללים המקורי, אור, גורו 2.0 ו גורו 2.0 לייט.

ביו טהור

Pure Bio מוצרים ארה”ב מציעה שורה של משקאות אנרגיה טבעיים ממותקים עם סוכר קנים מזוקק. קני הסוכר מוסיפים מינרלים כולל ברזל, סידן ומגנזיום. Pure ביו משקאות גם USDA מוסמך אורגני מכילים 10% מיץ פירות מתיקות נוספת וערך מזין.

Xyience Xenergy

מי שרוצה להימנע הן סירופ תירס גבוהה פרוקטוז קנה סוכר יכול לרצות לבחור משקה אנרגיה ממותק באופן מלאכותי. Xyience בע”מ של לאס וגאס קמעונאית שורה של משקאות Xenergy כי הם ממותקים עם סוכרלוז. משקאות Xenergy זמינים טעמים כולל אגרוף פירות, דובדבנים, תפוזים, הדר, גויאבה ודובדבן ליים.

כוכב רוק

Rockstar, גם של לאס וגאס, קמעונאית שורה של משקאות סוכרוז ומיץ ממותק. Rockstar ללא סוכר, משקאות אפס פחמימות מכילים אשלגן acesulfame ו סוכרלוז.