מזונות לא לאכול כאשר מנסים להשיג שריר

בניית שריר יש בדיוק כמו לעשות עם הדיאטה שלך כפי שהיא עושה עם האימונים שלך. אתה יכול להתאמן כמו כבד וכבד כמו שאתה רוצה, אבל אם אתה לא אוכל נכון, לא תוכל לגדול. בעת בניית תוכנית שריר בניית הארוחה שלך, את המאכלים שאתם אוכלים לשחק תפקיד מרכזי ויש כאלה שאתה רוצה להימנע.

בעוד הירקות עשויים להיות שפע של יתרונות בריאותיים, לא כל יעזור השרירים שלך לגדול. הטעות העיקרית רבים bodybers Newbie לעשות לא לאכול מספיק, מציין מאמן אישי נייט גרין. ירקות דל קלוריות כגון סלרי, תרד וחסה עשויים להיות בריאים, אבל למלא אותך בלי לספק קלוריות רבות. חפש גבוה יותר קלוריות וירקות במקום. יועץ התזונה מייק ג’קסון מציע סלק, ברוקולי, סקווש, אבוקדו, תפוחי אדמה ושעועית.

בעוד זה משמש לעתים קרובות כתחליף בשר בדיאטות צמחוניות, סויה הוא משהו שאולי כדאי להימנע בעת השגת שריר. לחלבון סויה יש פחות השפעה על סינתזות של חלבון שריר – קצב שבו השרירים שלך מעבירים חלבון – מאשר חלבונים מבוססי בעלי חיים. זה אומר שאתה צריך יותר חלבון ממזונות מבוססי סויה ותוספים מאשר מזונות המבוססים על בעלי חיים כדי לקבל את אותה השפעה שריר הבניין. בנוסף, סויה הוא חלבון שלם, כלומר אתה צריך לערבב אותו עם מקורות חלבון אחרים כדי לקבל את כל חומצות האמינו שאתה תקבל מן בשר, דגים או מוצרי חלב.

פחמימות תפקיד חיוני בבניית שריר, כפי שהם המקור העיקרי של הגוף שלך של אנרגיה. לא כל carbs נוצרים שווים למרות. הימנע פחמימות פשוטות, מתקתק מעובד מקל בעיקר מזוקק, מעובדים מינימלית. פחמימות פשוטות ומעודנות, כגון לחם לבן, ממתקים וממתקים או חטיפים למכונות אוטומטיות עלולים לגרום לעלייה מהירה ולהשפעות ברמות האנרגיה, דבר שעלול להשפיע לרעה על הביצועים שלכם בחדר הכושר. מזוקק ודגנים מלאים דגנים לעכל לאט יותר עם זאת, מתן אנרגיה מתמשכת.

בשר רזה, טבעי, כגון חזה עוף, בשר בקר טחון או סטייקים ואפילו דגים כמו טונה וסלמון צריך להיות אבן הפינה של דיאטה שריר הבניין בשל תכולת החלבון הגבוהה שלהם. הבשר המעובד הוא עניין אחר לגמרי. צריכת בשר אדום מעובד עשויה אף לתרום לסיכון למוות בטרם עת, מזהיר דו”ח מבית הספר לבריאות הציבור בהרווארד. משמעות הדבר היא תעלות בייקון שלך, baloney ו pastrami ו בחירה באיכות טובה טורקיה, בשר צבי, כבש או בשר דומה אחרים במקום.

דל קלוריות וירקות

תגיד לא לסויה

לא כל כך פשוט

בשר מצומצם