מזונות בריאים עם פחמימות גבוהות, חלבונים רזים ושומנים נמוכים

לאכול ארוחת בוקר בריאה ולהימנע שנגמר האנרגיה לפני ארוחת הצהריים. ביצים, מוצרי חלב דל שומן ומוצרי סויה מציעים אלה המבקשים חלבון ארוחת בוקר בריא ללא גרם שומן רב. זוג חלבון שלך עם כל מוצרי התבואה לקבל מנה של פחמימות וחלבונים צמחוני שלם שלם. הוספת פירות לארוחת הבוקר שלך, כמו בננות, תותים וצימוקים, גם תורמת פחמימות וכמויות עקבות של שומנים לארוחת בוקר בריאה שלך.

ביצים עלומות

ביצים ביצים על ידי לשים אותם לתוך נוזל נוצץ בעדינות, על חום נמוך. כאשר אתה ציד ביצים עם מים, אתה לא להוסיף קלוריות. אתה יכול גם הביצים ביצים במרק, רוטב עגבניות או נוזלים אחרים. הסר את החלמונים כדי להפחית את תכולת השומן. שלושה חלבוני ביצים חלוטים אינם מכילים פחמימות, 12 גרם חלבון ואפס גרם שומן. מגישים את הביצים עם פחמימות דגנים מלאים כמו שתי חתיכות של טוסט חיטה.

חלב דל שומן

לאכול חלב דל שומן לארוחת הבוקר כדי לקבל חלבון ופחמימות. כפית החוצה 1 כוס מנה של 1% שומן גבינת קוטג ‘עבור 10 גרם של פחמימות, 28 גרם של חלבון ו 2 גרם של שומן. לשתות כוס חלב 1 אחוז שומן עבור 12 גרם של פחמימות, 8 גרם של חלבון ו -1.6 גרם של שומן.

חלבון ירקות

צמחונים וטבעונים יכולים להכין טופו לטרוף נקניקים צמחיים כחלק מחלבון גבוה וארוחת בוקר דלת שומן. זוג חלבון שלך עם טוסט מחיטה מלאה כדי להפוך אותו גבוה בפחמימות. כדי להפוך את הטופו לטרוף, טופו מחית טופו עם תבלינים וכורכום לצבע צהוב, ואז מחממים אותו במחבת ללא מקל ללא שמן. חצי בלוק של טופו יש 2 גרם של פחמימות, 14 גרם של חלבון ו 8 גרם של שומן, אבל רק 0.5 גרם של שומן רווי. נקניקיות נקניקיות קישורים אופציה נוספת לארוחת בוקר. שני קישורים לא מוכנים יש 3.1 גרם של פחמימות 8.6 גרם של חלבון ו 2.75 גרם של שומן.

פחמימות גרגרים מלאים

לאכול פחמימות דגנים מלאים, כגון טוסט חיטה ו שיבולת שועל חם כמו משלים חלבונים רזים בארוחת הבוקר. שתי פרוסות של טוסט חיטה סדוק יש 24 גרם של פחמימות, 4 גרם של חלבון ו 2 גרם של שומן. כוס אחת של שיבולת שועל יש 25 גרם של פחמימות, 6 גרם של חלבון ו 2 גרם של שומן.