מזונות בריאים לאכול בלילה

בחירת חטיף לילה בריא יכול לפעמים להיות יותר מסובך ממה שהוא נראה. ברור, אתה רוצה לאכול מספיק כדי לספק את הכאב הרעב, אבל אתה לא רוצה לאכול יותר מדי או ללכת על פני הסוכר או קפאין, אשר יכול לשבש לילה של שינה טובה. כאשר יש ספק, לבחור מזונות טבעיים המציעים עזרה מניעת שינה מ טריפטופן, ויטמין B-6, וכן שילוב של פחמימות מורכבות וחלבון.

קשקוש על ירקות ירוקים

סידן מסייע לגוף שלך להשתמש טריפטופן לבנות מלטונין, הורמון המסייע לעורר שינה באופן טבעי. מוצרי חלב עשויים להיות המקור הברור ביותר של סידן, אבל ירקות עליים הם חלופות נמוכות יותר קלוריות, כי גם מספקים כמויות נדיבות של חומרי הזנה. עלים ירוקים כהים, כמו תרד, ירקות חרדל וכרוב, הם בחירה בריאה במיוחד עבור חטיפים בשעות הלילה. על פי מסד הנתונים התזונתיים הלאומי של USDA, 2 כוסות של כרוב קצוץ מכיל כ 200 מיליגרם של סידן, וזה כמו כמות כמו במיכל 4 גרם של יוגורט דל שומן.

לכו על שיבולת שועל

שיבולת שועל יש יותר חלבון מאשר רוב הדגנים, וזה גם מקור עשיר של פחמימות מורכבות, אשר לוקחים יותר זמן לגוף לעכל מאשר פחמימות פשוטות. על פי “מגזין כושר”, השילוב של חלבון ופחמימות מורכבות מייצר סרוטונין, הורמון נוסף שיכול לעורר ייצור מלטונין. כדי לקבל יותר חלבון מאשר שיבולת שועל עצמם לספק, זוג שיבולת שועל מבושל עם חלב רזה או יוגורט רגיל ללא שומן.

חג על דגים

Chooseapp.gov ממליץ לאכול 8 אונקיות של דגים או מאכלי ים בכל שבוע, ואת הלילה עשוי להיות רק הזמן הנכון כדי nosh על זה. לדברי “EatingWell” עורך תזונה ודיאטנית רשומים בריירלי רייט, רוב הדגים הם מקורות בריאים של ויטמין B-6, עוד חומר מזין כי הגוף שלך צריך לעשות מלטונין. סלמון, טונה והליבוט מציעים כמויות גדולות במיוחד של B-6, אבל זה נמצא גם כמעט כל מקור כספית נמוכה של פירות ים, יחד עם מאזן בריא של ויטמינים ומינרלים אחרים.

בחר גבינה ו קרקרים

גבינה וקרקרים הוא עוד שילוב שמגיע לשידוך הלילה המוצלח של חלבון ופחמימות מורכבות. כדי לשמור על חטיף בריא, עם זאת, הקפד לקרוא את תוויות תזונה של מה שאתה אוכל. עשרות זנים קרקר מבוצעים עם קמח לבן מעובד מאוד ותוספים המציעים מעט ערך תזונתי אם בכלל, וגבינה מלאה שומן גבוהה בקלוריות והוא יכול להפריע לישון מאז זה לא קל עבור הגוף שלך לעכל. אפשרות בריאה צריכה לספק כ -150 קלוריות ולשלב קרקרים מלאים גרגר עם גבינה מופחתת שומן או באופן טבעי זנים קלים יותר, כגון פטה או Neufchatel.