כמה chlorophyll אתה צריך לקחת?

כלורופיל הוא המתחם בצמחים שהופך אותם לירוקים. על פי מונוגרפיה של 2011 שנכתבה על ידי רבקה ברמוול, פארם ד ‘, ו ביקורת עמיתים ופורסם על ידי NaturalStandard.com, מחקר וסקירה קבוצת שיתוף פעולה עבור רפואה אלטרנטיבית, כלורופיל קשורה פרוטומה, הפיגמנט שהופך את הדם שלך אדום. זה משתמש מסורתי כולל טיפול ריח רע מהפה וריח הגוף, אבל זה יכול להיות שימושים אחרים.

מקורות

כל הצמחים הירוקים מכילים כלורופיל, אבל רק צמחים בטוחים לאכול משמשים לייצור כלורופיל לתוספת. על פי “רגיל טבעי”, זה מתקבל ברוקולי, נבטים בריסל, כרוב, חסה, תרד, אצות chlorella, אצות spirulina, דשא חיטה, אספסת, damiana, סרפד ופטרוזיליה. זה זמין כתוספת תזונתיים וניתן לשלב עם חומרים טבעיים אחרים.

יְעִילוּת

Chlorophyll משמש לעתים קרובות לטיפול ריח רע מהפה, אך על פי “תקן טבעי”, כי השימוש נתמך רק על ידי ראיות אנקדוטיות. עם זאת, זה עשוי להיות מועיל עבור תנאים אחרים. זה עשוי לעזור לך להסיר את הכבד toxins. “תקן טבעי” גם אומר chlorophyll עשוי לשמש לטיפול הרפס סימפלקס, הידוע גם פצעים קר, מחלת השד שפיר, שחפת דלקת מפרקים שגרונית.

מִנוּן

תוספי Chlorophyll אינם סטנדרטיים, ולכן יעילות של כל מוצר לא ניתן להקים. הכנת המוצר עשויה להשתנות עבור כל יצרן, לכן ייתכן שלא תוכל להשוות מותג אחד למשנהו. על פי “תקן טבעי”, 100 מ”ג כלורופיל פעמיים או שלוש פעמים ביום מומלץ אנקדוטלית עבור ריח רע מהפה. מינונים של 100 מ”ג שלוש פעמים ביום במשך עד ארבעה חודשים שימשו במחקר על הגנה מפני אפלוקסינים.

אמצעי זהירות

על פי אוניברסיטת מרילנד המרכז הרפואי, תגובות אלרגיות אפשריים אם אתה לוקח תוספי chlorophyll. אתה יכול לפתח פריחה רגישה אם אתה אלרגי אליו. ה- FDA בארה”ב אינו מווסת את כלורופיל או תוספי תזונה אחרים לאפקטיביות או כמויות של חומרים פעילים, לכן אל תקחו תוספי כלורופיל מבלי לדבר עם הרופא הראשון.