כמה מהר צריך לגזום מיץ עבודה להקלה על עצירות התינוק?

עצירות אצל תינוקות היא בעיה נפוצה בה מתמודדים הורים רבים. בעוד עצירות היא כמעט בלתי מתקבל על הדעת של תינוקות הינקות באופן בלעדי, תינוקות הניזונים נוסחה ותינוקות שאוכלים מוצקים עלול לחוות תנועות מעיים קשה וקשה לעבור. מיץ פרון הוא משלשל טבעי שעובד עבור תינוקות רבים כדי לקדם רך, קל לעבור צואה. מיץ פרון עשוי לעבוד מהר יותר עבור תינוקות מסוימים מאשר לאחרים. שוחח עם רופא הילדים של ילדך אם עצירות היא בעיה עבור המלצות, הערכה וייעוץ.

בהתאם לחומרת עצירותו של התינוק שלך, מיץ שזיפים עשוי לקחת קצת יותר זמן לעבוד, או לייצר תוצאה קטנה כמו שעה. עבור תינוק אשר רק עצירות קלה, מיץ שזיפים עשוי לעבוד בתוך שעתיים עד ארבע שעות. עבור תינוקות אחרים אשר עצירות קשות, מיץ שזיפים לא יכול לעבוד בכלל. אם התינוק שלך נעלם מספר ימים מבלי לייצר תנועת מעיים, או שהוא בוכה בכאב בעת שניסה להעביר שרפרף, פנה לרופא לקבלת המלצות חלופיות. בעוד מיץ שזיפים עושה לעתים קרובות כדי לשמור על סדירות ולקדם תנועה המעי הרגיז עבור תינוקות עצירות קלה, זה לא יהיה יעיל עבור תינוק שיש לו מעיים קשה מאוד במעי הגס.

אם התינוק שלך הוא 6 חודשים של גיל או צעיר יותר, לדלל 1-2 כפות. של מיץ שזיפים במים להאכיל את התינוק שלך. כמות המים תלויה בהעדפת הטעם של התינוק. בדרך כלל 2-3 גרם. מספק. תינוקות מעל גיל 6 חודשים ניתן להציע יותר מיץ שזיפים לפי הצורך, עד 8 עוז. כאשר ינקות הזמן מסתיימת ו פעוטות מתחיל בגיל 2. המינון המדויק הנדרש עשוי להיות שונה בין תינוקות. התייעץ עם הרופא שלך לקבלת הנחיות לגבי מצב הילד שלך ואת מידת העצירות.

מיץ Prune יכול להינתן התינוק היומי שלך כדי לסייע במניעת עצירות חוזרים, לאחר הקושי הראשוני חלף. עצירות היא בעיה מדי פעם אצל כמה תינוקות, אבל עבור אחרים זה קרב מתמשך. תינוקות אשר נוטים לעצירות חוזרת ונשנית עשויים ליהנות משתיית מיץ שזיפים בכל יום, לא רק ברגעים של עצירות. זה יכול גם לעזור לתינוק שלך כדי להימנע מפחד שיש תנועות מעיים עקב כאב.

כל ילד שונה כאשר מדובר בהרגלי מעיים ובסיכון לעצירות. אפילו במשפחה, ילד אחד יכול להיות תמיד קבוע בעוד השני נאבק עם עצירות. למרות מיץ שיזוף מועיל לילדים רבים, התוצאות אינן מובטחות. מומלץ לדבר עם רופא הילדים של הילד שלך כדי לגבש תוכנית כדי לפתור עצירות ולעזור למנוע את זה בעתיד. אם אתה נותן את הילד מיץ שיזוף יומי כדי לסייע במניעת עצירות, להקטין את המינון אם אתה מבחין תנועות מעיים מימיות. תופעת לוואי זו יכולה להתרחש אם יותר מדי מיץ שזיפים ניתנת.

חומרת עצירות

מינון של מיץ פרון

תחזוקה יומית

שיקולים