כיצד בתפזורת לרדת במשקל

Bulking מעלה לאבד משקל הן שתי מטרות שונות הכוללות נתיבים שונים להצלחה. אתה יכול לעשות את שניהם בעת ובעונה אחת כאשר אתה הראשון מתחיל, אבל אחרי שאתה מאבד שומן עודף, אתה כבר לא לאבד קילוגרמים כאשר אתה בונה שריר. דגש על בניית שגרה הכוללת תוכנית אימון כוח, תרגיל אירובי קבוע דיאטה טובה כדי לעמוד ביעדים שלך. אתה יכול לשנות את השגרה במחזורי אם תרצה, bulking עבור פרק זמן ולאחר מכן לאבד משקל עבור פרק זמן, אבל זה לא תמיד הדרך הבריאה להגיע בכושר. למרבה המזל, רוב אנשי מקצוע כושר ממליצים תערובת של אימון כוח cardio כמו הדרך הטובה ביותר להיות בריא.

אימון כוח כדי גורפת

בצע שגרת אימונים כוח המורכב משקל גבוה וחזרות נמוכות לגידול השרירים שלך גדול יותר. אתה צריך לדחוף את עצמך עם כמות המשקל שאתה משתמש, כך שאתה פיזית לא מסוגל לעשות יותר מ 8-10 חזרות של כל תרגיל. האם שתיים או שלוש קבוצות בכל פעם. בעוד bulking, אתה צריך לעשות את אימון כוח שגרתיות שלוש עד חמש פעמים בשבוע.

דיאטה ופעילות גופנית לאבד קילו

האם משקל אימון תרגילים עבור הגוף העליון בכל פעם אחרת כי אתה מרים. תרגילים טובים כוללים מכבשי ספסל, תלתלים עם שרירי זרוע, מעמדי תקרה, חזה ושורות מכופפות, העלאות לרוחב, משיכות לרוחב, תוספות תלת-כיוונית, תוספות של התלת ראשי, תלתלי כבלים ועליות קדמיות.

החלף את שגרת הגוף התחתון שלך עם שגרת הגוף העליון שלך. אימון טוב של הגוף התחתון, אימון כוח כולל תרגילים כגון סקוואט barbell, barbell lunges, deadlifts, הרחבות רגל, תלתלים רגל, adchedor הירך תרגילי חוטף, עגל עולה ויושב הקיר.

לאכול הרבה קלוריות ולשתות הרבה מים. בולקינג דורש לאכול מספיק קלוריות לגדול. הסכום המדויק שאתה צריך לאכול תלוי בגובה שלך, במשקל ובאיזו תדירות אתה עובד. המטרה שלך צריכה להיות לאכול יותר קלוריות מהרגיל במהלך פרק זמן זה, אבל אתה עדיין צריך לבחור מזונות בריאים המספקים את הגוף עם חומרים מזינים חיוניים.

הוסף פעילות אירובית רגילה לשגרת השבועון שלך אם אתה רוצה לרדת במשקל. Cardio מסייע לך לשרוף קלוריות לאבד אותם קילוגרמים עודפים ויש לו יתרונות רבים על הבריאות שלך. נסו בין 150 ל 300 דקות בשבוע של תרגיל אירובי, תלוי אם אתה עושה אימון בינוני או נמרץ. דוגמאות טובות של cardio כוללים ריצה, רכיבה על אופניים, שחייה ולקחת שיעור אירובי בחדר הכושר.

דגש על מזונות בריאים ואת המספר הנכון של קלוריות עבור הגוף שלך ואת מטרות הכושר. אם אתה רוצה לרדת במשקל, אתה צריך לאכול פחות קלוריות מהרגיל. אם אתה אוכל 500 קלוריות פחות ממה שאתה לשרוף כל יום, אתה יכול לאבד כ 1 £ בשבוע.

בחר מזונות המכילים חלבונים רזים, דגנים מלאים, מוצרי חלב דל שומן, שומנים בריאים, פירות וירקות. לשתות שמונה כוסות מים בכל יום.