חלופות בריאות כאשר אפיית עוגות

עוגות הם אחד הפינוקים הקטנים של החיים – זעירים, מעוצבים להפליא, הם כולם טעימים יותר בשביל להיות קצת קלים. אבל אם אתה מנסה להפחית שומן, סוכר ממתקים בתזונה אלה מתייחסת אולי נראה מחוץ להישג ידם. עם זאת, ישנן חלופות בריאות אתה יכול להשתמש בעת אפיית עוגות כדי להבטיח לך ולמשפחתך יכול ליהנות מהם, ללא אשמה.

ממתיקים

אחת הדרכים הפשוטות כדי לצמצם את הקלוריות וגם לעשות קאפקייקס ידידותי לסוכר היא להחליף ממתיקים עבור חלק או את כל הסוכר במתכון. “אפייה אחת אלרגיה חינם” ממליצה או stevia – שהוא טבעי, צמח מבוסס אלטרנטיבה סוכר – או xylitol, המשמש בחניכיים ללא סוכר מזונות דיאטה – כמו חלופות טובות סוכר סוכר רגיל.

קמח מלא

“הכל מדריך בישול לילדים עם סוכרת” מציע להחליף חלק מהקמח הלבן מתכונים cupcake עם קמח מחיטה מלאה. זה מגביר את התוכן של סיבים וחלבון, כי קמח חיטה מלאה היא פחמימות מורכבות זה יכול לעזור למנוע קוצים בדם. הוא ממליץ להשתמש רבע קמח מחיטה מלאה, אבל אתה יכול להגדיל את הסכום אם אתה מעדיף. שימו לב, עם זאת, כי באמצעות כל קמח חיטה מלאה תעשה עוגות כבדות.

פרי פריז

לקבלת עוגות דל שומן אתה יכול להחליף כל סוג של פרי טהור עבור השמן המתכון, מציין “עוגות של עוגת מערבב דוקטור”. אפשרויות פופולריות כוללות בננות מחית בשלים מאוד, תפוחים, מחית פירה או אפילו דלעת דלעת. החלף כל כמות של שמן נקרא עם כמות שווה של פירות, אם תרצה. אם אתה לא רוצה טעם פירותי רק להשתמש חצי רסק חצי שמן.

דל שומן

ציפוי עשיר הוא אחד החלקים הטובים ביותר של עוגה, אבל אתה יכול אפילו לעשות את זה בריא על ידי החלפת גבינת שמנת מלאה שומן עם מגוון דל שומן, כפי שהומלץ על ידי “101 גורמה cupcakes ב 10 דקות.” אם אתה עושה חמאה חמאה אתה יכול להחליף חמאת שומן מופחתת, או אם עושים גנאש להשתמש קרם שמנת אור או חצי וחצי. מחית פירות גם עושה טעים, מזין ציפוי.