חלבון ביצה לבן במשקל

ביצים לבנים הם כמעט ללא שומן דרך להרוויח שריר רזה ולהוסיף חומרי הזנה חיוניים כמו מגנזיום, ניאצין, אשלגן ונתרן לתזונה. חלבון ביצה לבן זמין בחנות מזון הבריאות המקומי שלך בצורת אבקה ומגיע במגוון של טעמים. ניתן גם לרכוש לבנים חלבונים במצב נוזלי בחנות המכולת המקומית ולהכין אותם באותו אופן שבו היית מבשל ביצים שלמות.

ביצה בגודל גדול לבן מכיל כ -3.5 גרם של חלבון ו -0.6 גרם של שומן, על פי משרד החקלאות האמריקני. אם אתה מנסה לעלות במשקל, חלבונים ביצה לספק מקור שומן נמוך מושלמת. על פי BodyBuilding.com, ביצים קל במיוחד לעיכול והוא יכול להשלים מזונות אחרים כדי להוסיף חלבון לך דיאטה. אף פעם לא אוכלים לבנים לבנים ביצה, עם זאת, כי הם יכולים להכיל חיידקים כגון סלמונלה שיכול לגרום לך חולה.

בהתאם לעוצמת התרגיל שאתה עושה, אתה כנראה צריך יותר מאשר הממוצע המומלץ 0.8 גרם של חלבון לכל ק”ג של bodyweight. זה נכון במיוחד אם אתה hardgainer ומאבק כדי להשיג מסת שריר רזה מבלי לאבד משקל. לדברי BodyBuilding.com, גבר 200 lb. מי מנסה להשיג שריר צריך לצרוך לפחות 300 גרם של חלבון יומי. במונחים ביצים לבן, זה שווה בערך 60 ביצים, אשר אינו כמות ריאלי לצרוך יומי. למרבה המזל, חלבון ביצה לבן מגיע גם בגרסאות ניידים.

ניתן לרכוש אבקת חלבון ביצה לבן באינטרנט או בחנות מזון הבריאות המקומי. אבקות אלה באים טעמים פופולריים וניל, שוקולד תותים, כמו גם טעמים חדשים יותר כמו עוגיות ושמנת. אבקה טהורה ביצה לבן זמין גם, והוא מכיל שום דבר מלבד ביצים חלבוני מיובש. אתה יכול להוסיף את זה אבקת מזונות כמו יוגורט או חלבון שייקים להוסיף חלבון יותר.

חלבון ביצה אשר תבחר עבור במשקל, הקפד לקרוא את התווית התזונתי הראשון. כמה אבקות חלבון המבוססות על ביצה לבן מכילים כמויות משמעותיות של סוכר, שומן או ממתיק מלאכותי. כמה אנשים חווים בעיות במערכת העיכול כאשר הם צורכים כמויות גדולות של ממתיק מלאכותי. בנוסף, צריכת כמויות גדולות של סוכר יכול להרתיע את תוכניות לעלות במשקל, כי אתה לא יכול להיות מספיק קלוריות חלבון. אם אתה מודאג לגבי התוכן התזונתי של אבקות חלבון ביצה, שקול ליצור משחת חלבון משלך באמצעות חלבונים ביצה (ראה משאבים). באמצעות מתכון, יש לך שליטה רבה יותר על מה נכנס לתוך הגוף שלך.

חלבון ביצה לבנים

כמה חלבון אתה צריך?

אבקות חלבון לבן ו ברים

קרא תוויות תזונתיים