חטיפים בריאים ללא סוכר, ללא קמח, ללא חלב

אכילה בריאה אם ​​אתה על דיאטה מוגבלת יכול להיראות מרתיע, אבל תכנון מראש יכול לעזור. דבר אחד שאתה לא רוצה זה להרגיש רעב ולא יודע מה אתה צריך לאכול. לאחר מגוון רחב של אפשרויות חטיף על היד יכול לעזור לך מקל על הדיאטה שלך ולמנוע את הפיתוי לתפוס משהו שאתה לא צריך לאכול.

ירקות ו מטבלים

לחתוך ירקות גלם הם חטיף פשוט ובריא. הם ארוזים בויטמינים, מינרלים וסיבים. אם אתה מוצא ירקות או משעמם, או רוצה קצת יותר, לנסות לטבול את הירקות בחומוס, אשר עשוי מחומוס הקרקע ושמן זית, או לטבול עשה עם סוג אחר של שעועית. אתה יכול לעשות מטבל שלך או לרכוש חנות קנה אחד. רק כדי להיות בטוח לקרוא תוויות המרכיב על מנת להבטיח כי לטבול אתה קונה אינו כולל שום דבר אחר שאתה צריך להגביל או להגביל את הדיאטה.

אגוזים וזרעים

קומץ אגוזים או זרעים – כמו שקדים, פיסטוקים וגרעיני חמניות – הם אפשרות חטיף טובה ונייד כי הם אינם דורשים קירור. עם זאת, יש לזכור כי אגוזים גבוהים בקלוריות אם זה עניין. חמאת אגוזים הם עוד אפשרות בריאה. אתה יכול להשתמש בהם עבור טבילה ירקות כגון סלרי ומלפפונים. אם הדיאטה שלך מאפשרת פירות, אתה יכול לנסות לטבול תפוחים או אגס פרוסות חמאת אגוזים, מדי.

סושי

בעוד אנשים חושבים לעתים קרובות על סושי כארוחת ערב אופציה שמציעה דגים גולמיים, יש לזכור כי אתה יכול לאכול את זה בכל עת של היום – ולהפוך אותו כמעט כל דבר כולל מבושל פירות ים וירקות כמו אבוקדו ו גזר פרוס. ניתן גם לרכוש סושי כבר עשה. מגישים אותו עם רוטב סויה נתרן נמוכה בצד.

אפשרויות אחרות

פופקורן שהכין את האוויר יוצר חטיף טוב, דל קלוריות. תבלו את זה עם תערובות מתובל ללא מלח או אבקת צ ‘ילי קצת אם אתה רוצה. פירות טריים עשוי להיות אפשרות חטיף אחר אם אתה רק הימנעות סוכרים מעובדים. עבור חטיף חלבון גבוהה, רול רזה בשר מעדן סביב חמוצים מלפפון ומאובטח אותם עם קיסם. ביצים קשות מבושל edamame גם חטיפים עתירי חלבון.