הגבוה ביותר בדירוג שרוע האופניים

החלטות על ציוד התעמלות חדש יכול להיות אישי. מה עובד בשבילך לא יכול לעבוד עבור מישהו אחר. גם בתוך אותו קטע, כגון אופניים שכיבה, יקר, תכונה עשיר אופניים עשוי להיות הטוב ביותר עבור השותף האימון שלך, בעוד שאתה מעדיף מכונה מוצק אך פשוט. בכל נקודת מחיר, עם זאת, יש אופני שכיבה מדורג ביותר.

Schwinn, יצרנים של כל סוגי האופניים הכביש מאז תחילת המאה ה -20, הוא אחד השמות המוכרים יותר באופניים שכיבה. סדרת 200, כולל 220, 230 ו 240 מודלים, ניתן להשוות יחידות מועדון בריאות במובנים רבים יש מחירים הצרכן הממוצע יכול להרשות לעצמו. רוב הדגמים עולים פחות מ -500 דולר בפברואר 2011 ומאפיינים התנגדות מגנטית, תוכניות אימון מובנות, צג קצב לב ותצוגת LCD גדולה. “Consumer Reports” בשם 230 “הטוב ביותר לקנות” ו 240 יש דירוג 4.5 כוכבים מבוסס על ביקורות המשתמש הידור, על פי חיפוש הצרכן.

למאר כושר הוא שחקן גדל בבית ציוד האימון הביתה עם שורה של אופניים שכיבה כי הם צדדי, חסון תכונה עשיר. Lamar תופסת את קטע היוקרה, אשר עשוי להיות גבוה מדי עבור חלק הצרכנים. Lamar 7250 מתחיל בסביבות 799 $ על קצה נמוך, בעוד 7450 retails עד $ 2,199, החל בפברואר 2011. שני הדגמים תכונה עיצוב שלב, כלומר אתה לא צריך להניף את הרגל על ​​תמיכה באמצע כמו אתה עושה עם כמה שכיבות. הם משתמשים התנגדות מגנטית עם 20 רמות מראש ו 16 תוכניות האימון. 7450 כולל צג קצב הלב טלמטרי המשתמשת הן אחיזה רצועת חזה למדידות מדויקות. כוכב Trac רכשה את Lamar בשנת 2008, אך קו המוצרים נשאר תחת הבאנר Lamar, נכון לשנת 2011.

ההתקדמות בחומרים, בשיטות הבנייה ובאלקטרוניקה גרמה לשאיפה ברמת הכניסה להיות אטרקטיבית יותר. ה- Marcy ME 709 הוא מודל כזה, שמתחיל מתחת ל -150 דולר, החל מפברואר 2011, ומספק שמונה רמות התנגדות, או הרבה למתחילים מתחילים ומתוכננים. תצוגת LCD גדולה עוקבת אחר מהירות, מרחק וקלוריות שנשרפו, אבל היחידה חסרה צג קצב לב ובעל כוס, פריטים סטנדרטיים על דגמים יקרים יותר. הוא נייד בקלות, ובו גלגלי הובלה בבסיס, ויש לו מושב מתכוונן, מרופד.

R514 על ידי נאוטילוס מארז את התכונות של אופני כושר של מועדון בריאות לחבילה שעלותה עולה על 500 דולר, נכון לפברואר 2011. רשימת התכונות החזקה שלה כוללת ניטור קצב לב טלמטרי עם רצועת החזה כלולה, מחזיק בקבוק מים, מתלה מגזין תצוגת LCD עם כל המידע הרלוונטי שלך. קיימים שני פרופילי משתמש לתכנות ושבעה פרופילים מוגדרים מראש לבחירה. המושב כולל תמיכה מותנית, והאופניים יש מאוורר כדי לשמור על קור רוח.

Schwinn 200 סדרה

למאר

מרסי

נאוטילוס