דיאטה סודה לספור כמו צריכת מים?

למרות חשיבותו החיונית, המים הם לעתים קרובות מרכיב התזונתי ביותר המעיטו. מים מהווה חלק גדול של הרכב הגוף. כל יום, אתה מאבד עד 3 ליטרים של מים, מה שהופך את החידוש היומי חיוני. המים מעורבים בתהליכים גופניים יותר מכל חומר מזין אחר. מומלץ לשתות 8 עד 10 כוסות מים מדי יום. זה יכול להיות מבלבל כאשר אתה מנסה להבין מה נחשב לעבר צריכת המים שלך כל יום.

אתה עלול להיות מופתע לדעת כי משקאות כגון דיאטה סודה מורכבים בעיקר של מים, הם עושים לספור את דרישת המים היומי. עם זאת, עליך לקחת בחשבון תוספי סודה דיאטה כגון נתרן קפאין כי למעשה עשוי להסיר מים מהגוף שלך. בגלל זה, זה חיוני כי אתה להימנע להסתמך אך ורק על סודה דיאטה כדי לענות על צריכת המים היומית המומלצת שלך.

למרות שאתה יודע מים חיוני לבריאות שלך, ייתכן שיהיה קשה לקבל את הצריכה המומלצת. אולי אתה מוצא מים משעמם או unsalatable. אפשרות טובה היא הג ‘אז את המים עם טעמים טבעיים כגון לחיצת לימון או אפילו התזה או מיץ חמוציות. אתה יכול למצוא מגוון של משפרי טעם טבעיים מים על השוק גם כן. אלה בדרך כלל באים בצורת נוזל או אבקה ובדרך כלל רק דורשים טיפה אחת או כמה sprinkles.

דיאט סודה יומי דרישת מים

לסדר את המים שלך