איך לעבוד dumbbells bowflex?

המשקפיים של בופלקס סלקטק הם משקולת יד מתכווננת. בלוק אחד משקולת משקולת כמה משקולות ולוקח הרבה פחות מקום מאשר כמה משקולות קבוע. סובב חיוג כדי לבחור את המשקל שלך ולמשוך אותו מתוך גוש המשקולת. Bowflex מציעה שני מודלים המשקולת SelectTech שפועלים באותו אופן, אבל מציעים תכונות שונות במקצת.

המשקולת סלקטק יש סדרה של צלחות משקל מחורץ לחייג בכל קצה של המשקולת. החוגה מסומנת עם כל האפשרויות משקל עבור משקולת. הוא מתחבר לסוגיה אדומה שחוצה את החלק העליון של הצלחות. סובב את החוגה ואת סוגר רק תופס את צלחות משקל שווים את המשקל הנבחר. משוך את הידית מתוך גוש משקולת ואת הצלחות שאתה לא צריך להישאר בבלוק.

המשקולות של סלקטק מציעות מספר משקולות בבלוק קומפקטי אחד של שטח. לדברי Bowflex, בהתאם לדגם שאתה בוחר, משקולות סלקטק יכול להחליף 15 או 17 סטים של משקולת רגילה. הבלוק הקטן של חברת SelectTech הוא 15.75 אינץ ‘, רוחב 8 אינץ’ ואורך 9 אינץ ‘. הבלוק גדול יותר הוא 17.5 אינץ ‘, 10 אינץ’ רחב ו 10 אינץ ‘גבוה; החלפת משקולות הוא מהיר יחסית. הגדר את הידית לתוך הבלוק, סובב את החוגה בכל קצה כדי לבחור את המשקל שלך ומשוך את הידית מתוך הבלוק.

Bowflex מציעה שני דגמים של SelectTech: ה- 552 ו- 1090. ה- 552 הוא דגם ה- SelectTech הזול והקטן. כל בלוק משקולת מחזיקה בין 5 ל 52.5 ק”ג. 25 ק”ג הראשונים. הוא מתכוונן ב 2.5 lb. תוספות ואחרי זה, הוא מתכוונן ב 5 lb. תוספות. כל 1090 בלוק משקולת מציעה 10 עד 90 ק”ג. ב 5 lb. תוספות. בלוקים משקולת לשבת על דוכן כי אתה יכול לרכוש בנפרד.

בגלל מספר צלחות משקל זה יכול להחזיק, משקולת סלקטק הוא גדול יותר מאשר משקולות רגיל. המשושה hex רגיל הוא בדרך כלל בין 10 ל 15 ס”מ. ה- SelectTech 552 הוא מעל 15 אינץ ‘וה- SelectTech 1090 ארוך מ -17 ס”מ, ללא קשר למשקל שתבחר. גודל גדול של משקולות אלה מתכווננת יכול לעשות את זה מביך לבצע כמה תרגילים, במיוחד עבור קטנים יותר, קטנטנים, מרים.

הטכנולוגיה

מאפיינים

מודלים

חסרונות