איך לנקות צעצועים אמבטיה לילדים

ניקוי צעצועים אמבטיה כי לבלות שעות בכל שבוע להיות נעלמו סביב במים חמים, סבון אולי נראה טיפשי, אבל זה לא. עובש ו חיידקים יכולים לגדול בתוך ועל פני השטח של פלסטיק, גומי בד אמבטיה צעצועים אם הם לא מטופלים כראוי. זה לא קשה לנקות צעצועים אמבטיה לילדים אם אתה עושה את זה חלק שגרת השבועי שלך. שטיפת אמבטיה צעצועים אולי נראה מיותר, אבל זה תמיד את העפר ואת החיידקים אתה לא יכול לראות כי לגרום לצרות ביותר.

הסר צעצועי אמבטיה מן האמבטיה ברגע אמבטיה הגיע הזמן. לנער וללחוץ עודף מים מתוך ברווזים גומי, צעצועים חורק וכל בד או צעצועים ממולאים.

הניחו את הצעצועים הלחים על מגבות נקיות, מקופלות והדליקו את מאוורר האוורור או פתחו את החלון כדי לסייע להם להתייבש מהר יותר.

ממלאים דלי או אגן עם מים חמים ומוסיפים חומץ לבן, מכוון עבור יחס 2-1 של מים חמים וחומץ. משרים את צעצועי האמבטיה במשך 10 עד 15 דקות לפחות פעם בשבוע. לחץ את המים החמים ואת הפתרון חומץ לתוך הצעצועים ו slush אותו סביב לפני לסחוט את כל זה החוצה. שוטפים את הצעצועים היטב, ולתת להם להתייבש בשמש.

נקה עובש גלוי של צעצועי אמבטיה על ידי הוספת 1 כף. של אקונומיקה לגלון של מים חמים. משרים את הצעצועים המעופשים במשך חמש דקות לפחות. השתמש במברשת תינוק ישנה או במברשת שיניים כדי להסיר את עובש או עובש, ולאחר מכן לשטוף את הצעצועים ביסודיות במים חמים, חמים. מחק כל הצעצועים שאתה לא יכול לקבל נקי לחלוטין.