איך לבשל צלי ביזון בסיר חרס

ביזון או בשר תאו לא יכול להיות הבחירה האופיינית שלך עבור צלי ארוחת ערב, אבל זה בשר אדום רזה הוא שיבח על ידי תזונאים וגם שפים. בשר ביזון מכיל פחות שומן לאונקיה מאשר בשר בקר, והוא יכול להיות מוכן כמו צלויות קלוע או משמש תבשילים. הוא מכיל גם שיעור גבוה של חלבונים, חומצות שומן חיוניות ומינרלים, כולל ברזל. עם זאת, בשר ביזון הוא קשה יותר זנים אחרים, ועל התוצאות הטובות ביותר אתה צריך להאט את הבשר כדי להגיש את זה. באמצעות סיר חרס או תנור איטי היא דרך יעילה, חוסכת זמן לבשל, ​​ושימוש בשיטה זו תגרום צלי סלמון עסיסי, ביצים עסיסיות.

מניחים את בשר ביזון על צלחת ולשפשף אותו עם כף 1/2 שמן צמחי. מפזרים את כל הצלי עם פלפל אבקת שום. יוצקים כף אחת של שמן צמחי למחבת ומחיממים אותה על בסיס בינוני.

מניחים את הצלוי במחבת הטיגון. מחממים אותו על ידי בישול במשך 5 עד 10 דקות בכל צד. מוציאים את הצלי מהחום. החלק הפנימי של הצלי עדיין יהיה גלם. מניחים את הצלי בסיר חרס. מוסיפים את כל שאר החומרים.

יוצקים עוף או מרק ירקות ומים לתוך סיר חרס כך צלי מכוסה. סובב את סיר החץ גבוה. מבשלים את צלי הביזון למשך 8 עד 10 שעות.

מוציאים את צלי הביזון מסיר החרס ומניחים אותו על קרש חיתוך. פורסים את הצלי לחצי ובודקים שהפנים מבושלים במלואם. אם הצלוי עדיין לא במכרז, החזירו את שני הכלים לסיר החיתוך והמשיכו לבשל. אם הוא רך ומוכן לאכול, פורסים את הצלי ביזון לחתיכות של עובי שווה ומניחים על מגש הגשה.

יוצקים את הנוזל הנותר מן סיר החצייה לתוך המחבת כדי להכין את הרוטב לצלי. סובבים את התנור על המדיום. מקציפים את הקמח לתוך הנוזל הצלוי וממשיכים לערבב עד שהוא מומס באופן שווה ומתחיל הבועה. מבשלים את הרוטב עד שהוא מתעבה. יוצקים את הרוטב על הצלי או מגישים אותו בנפרד.